КЛІНІКИ, ДРУЖНІ ДО МОЛОДІ

Ти напевно знаєш, що кожен незахищений статевий акт і всі види незахищеного сексу – це ризик інфікуватися ВІЛ. Навіть якщо ти вважаєш, що немає приводів для хвилювання і твоя впевненість в партнері - 100%. Якщо був небезпечний статевий зв’язок і з його моменту пройшло від 3-х до 6-ти місяців, важливо перевіритися в Клініці, дружній до молоді (КДМ).

Перевірити, чи твій організм не інфіковано ВІЛ, тобі допоможе тест, здача якого є безкоштовною та анонімною.

Ми хочемо, щоб ти і твої друзі знали: тест на ВІЛ — це не страшно!

Кожен підліток з 14 років має право самостійно, без супроводу дорослих пройти безкоштовно тест на ВІЛ в КДМ. Тут у сприятливому середовищі тобі професійно нададуть якісні послуги, поділяться інформацією про ВІЛ та інші інфекції, які передаються статевим шляхом.

Кожен, хто звернеться до КДМ, може впевнено розраховувати на анонімність, конфіденційність, розуміння, і попередження чи то вирішення проблеми. Допомога в Клініках, дружніх до молоді не обмежується медичною сферою: за необхідності пацієнти отримають психологічний, соціальний і навіть юридичний супровід.

Ти можеш звернутися до КДМ і відкрито спілкуватися на такі теми:

Тепер ти знаєш, на які питання ми маємо відповіді, тож не барися, обирай із 142 КДМ по всій Україні найближчу до себе і живи повним життям, дбаючи про найдорожче – здоров’я!

Клініки, дружні до молоді організовані згідно стандартів Всесвітньої організації охорони здоров’я, у рамках співробітництва Дитячого Фонду ООН/ЮНІСЕФ в Україні з Урядом України, що триває вже понад 21 рік. Розвиток КДМ в Україні відбувається у відповідності до законів України «Основ законодавства України про охорону здоров’я», «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення», Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року.

УВІЙТИ